Hakkımızda

 

Her türlü dizel pompa, enjektör, turbo tamir, bakım ve yedek parça hizmetini tecrübeli kadromuz, test ekipmanlarımız ve servisimizle 1974 yılından beri büyük bir özveri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geniş özel tamir atölyesi ve ekipmanı en son teknolojiye sahip Dizel Servis düzenli olarak eğitim alan üstün vasıflı. Dizel pompa enjektörlerde uzmanlaşmış, bilgi, beceri, pratikleşmiş ustalarla pompa dizel servis teknolojiyi yakından takip ederek tüm yeni çıkan pompa üniteler için kurslara katılıp eğitim alıp, dizelde uzmanlaşmış kadrosu ile bilgisayar teknolojisinin hizmetin her alanında takip ederek garantili  hizmet etmeyi görev saymaktayız.

Her dizel araçta vazgeçilmez olan bilgisayar sistemiyle hizmet sunmakta olan TANLAR POMPA DİZEL SERVİS orjinal donanım kalitesinde BOSCH ve DELPHİ DENSO yedek parça kalitesi servis hizmeti uygun fiyat sadece arızalı parça değişimi servisimizde yapılan tamirlerde ürün ve işçilik garantisi. Ücretsiz arıza tespit sistemi ve testi pompa enjektör temini common rail yeni nesil dizel sistemler tamiri genel dizel pompa enjektör tamiri, dizel araç sahiplerine doğru arıza çözümü, kalite ve güven sunmaktır.