Dizel Filtre

DIZEL FILTRELER

 Dizel yakıt enjeksiyon sistemleri için maksimum koruma sağlama
Delphi’nin, dizel yakıt filtrelerinin tasarımı ve üretimi konularında uzun zamandan beri lider olarak saygınlığı ile birlikte geniş bir OE yakıt filtresi elemanları, düzenekleri ve yakıt işleme ürünleri serisi vardır. Artık bugün filtrelerimiz, aralarında Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, PSA, Renault ve Ssanyong gibi dünyanın en iyi bilinen otomobillerinde ve hafif hizmet araçlarında olduğu gibi en önde gelen kampanyalarda, otobüslerde ve otoyol dışı uygulamalarda orijinal malzeme olarak kullanılmaktadır.

slide

Günümüzün Common Rail dizel motorlarındaki yüksek basınçlar ve hassas tolerans sınırları söz konusu olunca yakıtın temizliği de büyük önem kazanmaktadır. 2 – 5 mikron boyutunda sadece 5 gm kadar pislik, yakıt enjeksiyon sistemine büyük zarar verip, aracın çalışmamasına ve yüksek onarım faturalarına neden olabilir. Delphi’nin Common Rail dizel enjeksiyon sistemleri yüksek performans yakıt filtreleri serisi, uzun ömür için gerekli koşulları karşılarken 2 mikron boyutu kadar küçük parçacıkları dahi gidermek üzere tasarlanmıştır. Bu, yakıt enjeksiyon sistemine optimum koruma sağlar.

    • Otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra ağır hizmet tarım, sanayi ve denizcilik uygulamaları için geniş kapsam
    • Patentli en yeni filtre teknolojisi ve yüksek verimli çok katmanlı ortam
    • Dayanıklılık, su ayırma ve parçacık ayıklama verimliliğinde ISO standartlarına (ISO19438) uygun performans
    • 120.000 km’ye kadar değiştirme süresi desteği