Dizel Pompa

Yeni Nesil Common Rail enjeksiyon püskürtme sistemiArtık pekçok otomobillerin dizel modellerinde Common Rail püskürtme sistemi kullanılmaktadır. Bu araçlar teknolojiktir. Performanstır.

Az yakıt tüketen sessiz, sarsıntısız, havayı kirletmeyen mühendislik harikası araçlardır. Bu araçlarda hassas ölçüm bilgisayar destekli teknoloji, donanım bilgi ve tecrübe gerektiren bu araçlarda, araç beyninde arıza kaydını ve kodunu doğru yorumlanmazsa çözüm bulmak çok zordur. Bu nedenle, bilgi ve tecrübe isteyen bu dizel araçlar, araç bazında yakıttan, dumandan, geç çalışmasından, çekisizlikten, sarsıntılı çalışmasından, yolda kesiklik ve stop etmekten aracınızdan şikayetçi iseniz arıza tespit cihazımızla ücretsiz test yaptırın, rahat edin. Önde gelen OE dizel yakıt enjeksiyon sistemleri üreticisi olarak Delphi, geniş bir yakıt enjektörü portföyü sunmaktadır. Binek otomobilleri ve hafif ticari araçlar için olan geleneksel serimize mekanik enjektörler, iki aşamalı enjektörler ve iğne hareketli sensör enjektörleri dahildir.

Common Rail dizel motorları için Delphi dengeli servo solenoid enjektörünü sunmaktadır. Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Mercedes, Nissan, Peugeot, Renault ve Ssangyong dahil birçok en bilinen marka otomobillere ve hafif ticari araçlara takılan Delphi’nin akıllı solenoid enjektörü, rakip servo-basınç teknolojilerine benzer performans gösterir. Sonuç, önemli ölçüde azaltılmış emisyonlar, arttırılan yakıt tasarrufu ve daha iyi bir sürüş için daha fazla tork ve güç sağlayan daha hızlı, daha hassas ve verimli bir yakıt enjektörüdür.

Sıra tip dizel pompalar
DPA
MINIMEC
DPS
DPC
DP200 DP210 – DP310
DPC EURODPCN
EPIC
COMMON RAİL
UNİT BİRİM ENJEKTÖR
UNİT BİRİM POMPA
PIEZZO ENJEKTÖR


Delphi FarkıDaha düşük emisyonlar sağlayan ve motor verimliliğini arttıran OE dizel yakıt enjektörü teknolojileri
Yetkili dizel ağı kanalıyla düşük maliyetli enjektör onarımı
Delphi, Bosch, Denso enjektörleri, vb. düşük maliyetli onarımı için bütün meme markaları ve geniş OE kapsamı